Рубрики
МЕНЮ
Светлана Шкурупий
Обробленими називають будь-які продукти, які були консервовані, заморожені, упаковані або змінені шляхом додавання поживних речовин різними способами. Обробка збільшує термін їх придатності, покращує зовнішній вигляд і прискорює час приготування їжі. Але в чому небезпека таких продуктів?
Оброблені продукти (фото з відкритих джерел)
Багато цукру
У складі обробленої їжі дуже багато цукру. При регулярному вживанні таких продуктів може збільшитися вага, підвищитися артеріальний тиск і рівень глюкози в крові.
Калорійність
Оброблена їжа здебільшого легше засвоюється. Навіть при однаковій калорійності ваш організм засвоїть більше калорій саме з оброблених продуктів, а не із сирих. Це ускладнює підрахунок калорій і може призвести до збільшення ваги.
Низька харчова цінність
В оброблених продуктах низька поживна цінність, а це робить калорії, які містяться в них, "порожніми". Такі продукти не допомагають підтримувати основні функції організму.
Штучні інгредієнти
У оброблену їжу для збереження смаку і текстури додають різні штучні компоненти, наприклад, барвники. А такі добавки дуже "б'ють" по організму.
Експерти рекомендують відмовитися від вживання сухариків, попкорну, чипсів, а також ковбас, сосисок та інших напівфабрикатів. І перш ніж купувати перероблені продукти, уважно ознайомтеся з їх складом і калорійністю.
Нагадаємо, що тренер-дієтолог Анастасія Полтавська перерахувала продукти, які можуть спровокувати появу целюліту.
Раніше видання "Коментарі" повідомляло, що медики перерахували продукти, які не варто вживати щодня, щоб не нашкодити організму.
Новини