Головна Новини Здоров'я наше тіло Як безлад у будинку впливає на психіку людини
commentss НОВИНИ Всі новини

Як безлад у будинку впливає на психіку людини

Вчені провели чергове масштабне дослідження та дійшли цікавих висновків.

25 листопада 2022, 02:15
Поділіться публікацією:

Як виявилося, через безлад людина починає інакше сприймати те, що відбувається навколо та її психологічний стан різко погіршується.

Як безлад у будинку впливає на психіку людини

Безлад у будинку/Фото: cottonbro studio

Так, згідно з останніми дослідженнями, люди, які тривалий час живуть і працюють у бардаку, починають страждати від таких захворювань, як депресія, синдром хронічної втоми та невроз. Людина, оточена безладом починає сприймати своє життя, як хаос і згодом його психологічний стан погіршується.

Фахівці зазначають, що проживання у будинку, де брудно та не доглянуто сприяє зниженню задоволеністю життям. Це, у свою чергу, призводить до втрати контролю над своїм фізичним оточенням, що провокує стрес, депресію, панічні атаки та підвищену тривожність.

Крім цього постійний безлад у будинку знижує продуктивність людей та негативно впливає на їхню активність загалом. Вчені стверджують, що бардак підвищує рівень прокрастинації - схильності до постійного відкладення навіть найважливіших і термінових справ, що призводить до життєвих проблем та хворобливих психологічних ефектів. Також хаос на робочому місці і в житлі знижує здатність людини сконцентруватися на поставленому завданні, тому люди оточені безладом частіше припускаються помилок у навчанні та роботі.

Саме тому фахівці рекомендують тримати у чистоті не лише своє робоче місце, а й житло. Це допоможе вам досягти гармонії, відчути приплив сил і підвищити працездатність.

Раніше "Коментарі" писали про те, як підготувати імунітет до настання холодів: поради лікаря. Значно знизити ризик підхопити інфекційне захворювання вам допоможуть прості, але дуже ефективні поради від фахівців із багаторічним досвідом.Читайте Comments.ua в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Обговорення

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!