Головна Новини Здоров'я наше тіло Перестаньте завдавати сильної шкоди шкірі: якою водою небезпечно вмиватися
commentss НОВИНИ Всі новини

Перестаньте завдавати сильної шкоди шкірі: якою водою небезпечно вмиватися

Бездоганний зовнішній вигляд шкіри починається з якісного очищення.

сьогодні, 10:05 comments1104
Поділіться публікацією:

Важливо знати, якої температури має бути вода під час вмивання, щоб не зашкодити шкірі. Як повідомляє портал "Коментарі", про це пише сайт Huffpost.

Перестаньте завдавати сильної шкоди шкірі: якою водою небезпечно вмиватися

Вода. Фото: з відкритих джерел

Багато хто з нас вранці вмиває обличчя гарячою водою, щоб відкрити та очистити пори, а закінчують холодною водою, щоб закрити їх. Дерматолог Ханна Копельман розповіла, що всупереч поширеній думці, під впливом гарячої чи холодної води пори не відкриваються та не закриваються.

"Правда в тому, що пори не мають м'язів, тому вони не можуть фізично відкриватися або закриватися під впливом температур. Гаряча вода може тимчасово послабити жир і змити бруд на шкірі, зробивши пори чистішими, але насправді вона не змінює їх розмір", – додала експерт.

Холодна вода може тимчасово звужувати кровоносні судини, надаючи шкірі більш підтягнутий вигляд.

Хоча розмір часу в основному визначається генетикою, є кілька інших факторів, які можуть зробити пори більш помітними. В інших людей сальні залози з віком збільшуються у розмірі.

Гормони можуть впливати на діяльність сальних залоз. Пошкодження шкіри, пов'язані з віком та сонцем, можуть призвести до втрати еластичності шкіри, що може вплинути на структури шкіри. У всіх цих випадках пори можуть здаватися помітнішими.

Очищення шкіри гарячою водою може заспокоювати, але це може видалити природні жири. Оскільки ці жири допомагають утримувати вологу та підтримувати шкіру зволоженою, вплив гарячої води може зменшити її здатність утримувати вологу, зробивши її більш чутливою та схильною до сухості, почервоніння та подразнення.

Згодом це може загострити такі захворювання, як екзема або розацеа, та сприяти передчасному старінню через пошкодження колагену та еластину.

Це не означає, що холодною водою можна вмиватися. Все тому, що піддавати шкіру впливу високих або низьких температур може створити непотрібний стрес. Це може освіжити і тимчасово зменшити набряклість, але холодною водою ви ефективно не очистите обличчя. Тому згодом це може призвести до закупорювання пір і менш ефективного догляду за шкірою.

Дерматолог заявила, що для оптимального здоров'я шкіри комфортною є тепла вода. Вона ідеально підходить для очищення, оскільки ефективно видаляє бруд, жир і макіяж, зберігаючи природні жири шкіри, дозволяючи продуктам догляду краще поглинатися.

Читайте також на порталі "Коментарі" – які симптоми на нігтях вказують на 8 тяжких захворювань.




Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини