Рубрики
МЕНЮ
Белоокая Ира
Про це повідомляє Перше медичне об'єднання Львова
пишуть "Коментарі".
Проведення операції. Фото з Facebook
Жінка, що отримала одразу два органи – 33-річна Олена Ткачук. Вона – дружина військового та медсестра з Рівненщини. З раннього віку хворіла на цукровий діабет, її підшлункова не виробляла інсулін. Після народження первістка, в Олени відмовили й нирки.
Операційне втручання тривало майже дев’ять годин. Виконували його спеціалісти Лікарні Святого Пантелеймона Першого медоб’єднання Львова та хірурги з київської клініки "Феофанія". Впродовж шести годин пацієнтці пересаджували підшлункову залозу, понад дві години – нирку. Сьогодні, у Олени післяопераційний період. Лікарі задоволені результатом. Жінка уже може харчуватися сама, ходити та навіть, робити невеличку зарядку. У планах – проведення більше часу із родиною, чоловіком та повернення до роботи, яку колись довелося покинути через хворобу. Випишуть Олену на 11 – день після втручання, — у її 33-й День народження.
Окрім Олени, того дня, шанс на друге життя отримали й троє інших пацієнтів. Це стало можливим завдяки прийняттю важкого рішення родини 42-річного чоловіка, котрий помер від інсульту. Йому констатували смерть мозку. Сім’я погодилась на донорство.
Пересадку серця зробили 48-річному львів’янину, котрий чекав цієї операції більше року. У нього – кардіоміопатія. Серце не перекачувало кров і могло зупинитися в будь-яку мить.
Легені отримав чоловік з Донеччини, що хворів на кістозну гіпоплазію обох легень. Три роки він жив завдяки кисневій підтримці.
Печінку подарували 43-річному жителю Закарпаття, який останні декілька місяців перебував на межі життя та смерті. Він хворів цирозом, й пережив сім внутрішніх кровотеч, що за статистикою, є рідкістю, адже уже після третьої пацієнт помирає.
Як писали "Коментарі", — ВООЗ зробила заяву щодо Covid-19. Надзвичайну світову ситуацію, викликану пандемією ковіда, завершено, заявили у ВООЗ.
Новини