Головна Новини Здоров'я Захворювання та лікування Найрідкісніші хвороби, ефективного лікування яких поки не знайшли
commentss НОВИНИ Всі новини

Найрідкісніші хвороби, ефективного лікування яких поки не знайшли

Рідкісні хвороби, які не лікуються

8 листопада 2024, 04:17
Поділіться публікацією:

У світі існує безліч рідкісних захворювань, які вражають лише невелику частину населення. Через їхню рідкість, науковці натрапляють на труднощі у вивченні причин та пошуку ефективних методів лікування, повідомляє портал “Коментарі”.

Найрідкісніші хвороби, ефективного лікування яких поки не знайшли

Ілюстративне фото

Синдром Кам'яної Людини, або Fibrodysplasia Ossificans Progressiva (FOP), є одним з найрідкісніших генетичних захворювань, яке вражає приблизно одну людину на два мільйони. Це захворювання призводить до поступового перетворення м'язів, сухожиль та інших сполучних тканин у кістку. Процес починається з шиї та плечей і поступово поширюється на нижні частини тіла. Пацієнти з FOP можуть втратити здатність рухатися після незначних травм, оскільки будь-яке пошкодження тканин стимулює ріст кісток. На жаль сьогодні не існує ефективного лікування для цього захворювання, і будь-які хірургічні втручання можуть лише погіршити стан пацієнта.

Синдром Аліси в Країні Чудес (AIWS) є рідкісним неврологічним розладом, який впливає на сприйняття розмірів та форм тіла і навколишніх об'єктів. Пацієнти можуть відчувати, що їхні частини тіла змінюють розміри, а об'єкти навколо них виглядають більшими або меншими, ніж вони є насправді. Цей синдром також може викликати спотворення часу та дотику. Причини AIWS досі невідомі, і сьогодні не існує ефективного лікування для цього захворювання.

Прогерія, або синдром Гатчінсона-Гілфорда, є рідкісним генетичним захворюванням, яке викликає швидке старіння у дітей. Симптоми включають облисіння, затримку росту, жорсткість суглобів та серцево-судинні проблеми. Середня тривалість життя пацієнтів з прогерією становить близько 13 років. Хоча деякі ліки, такі як лонафарніб, показали певні покращення у клінічних випробуваннях, повного лікування для цього захворювання поки що не знайдено.

Раніше портал “Коментарі” повідомляв, які хвороби можуть викликати підсолоджувачі.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини