Рубрики
МЕНЮ
Любовь Блажко
Вчений Есінорі Осумі відкрив світові процес аутофагії, за що був удостоєний Нобелівської премії. Коли ви збільшуєте проміжки між прийомами їжі, це і можна назвати аутофагією або інтервальним голодуванням. Про це пише видання aspekty.
Вчені з'ясували, що за допомогою інтервального голодування можна оздоровити організм. Фото: unsplash.
Такий нескладний процес покликаний для того, щоб дати організму можливість використовувати жирові накопичення в якості палива. Це дозволяє зменшити жирові накопичення і, як наслідок, скинути зайву вагу. Тому що, коли запускається процес аутофагії, то організм починає використовувати власні запаси. В тому числі, в хід йдуть навіть токсини.
Експерт розповідає про декілька методів інтервального голодування. Різниця полягає лише в тому, який проміжок часу буде між прийомами їжі.
Інтервальне голодування 16/8 — найбільш популярний і щадний метод. Все дуже просто — між вечерею і сніданком повинно пройти не менше 16 годин голодування.
Інтервальне голодування 18/6 — це методика, до якої не рекомендується приступати з першого ж дня. Для неї потрібна попередня підготовка і поступове збільшення часу між прийомами їжі. Суть її полягає в тому, щоб між останнім прийомом їжі і сніданком пройшло 18 годин.
Інтервальне голодування 20/4 — це, мабуть, самий жорстокий, але найефективніший метод. Саме такий варіант інтервального голодування пропонується в якості лікувального та оздоровчого.
Новини