Головна Новини Здоров'я наше тіло Як позбутися псоріазу раз і назавжди
commentss НОВИНИ Всі новини

Як позбутися псоріазу раз і назавжди

Чому підлітки часто страждають від псоріазу і які форми даного захворювання найбільш поширені у дітей і дорослих

6 січня 2021, 15:20 comments1171
Поділіться публікацією:


Як позбутися  псоріазу раз і назавжди

Псоріаз у дітей. Фото: mamovediya.com.ua

Псоріаз — це запальний стан шкіри, який проявляється в декількох формах. Дане захворювання є реакцією імунної системи і не викликається вірусом або бактеріями, тому псоріаз не є заразною хворобою.

Форми псоріазу, які найчастіше виявляються у маленьких дітей:

Псоріатичні бляшки — найбільш поширений тип псоріазу. Він спостерігається у 80% — 90% всіх хворих на псоріаз. Дитина з даним типом захворювання має на шкірі сухі плями, забарвлені в червоний колір і підняті над поверхнею шкіри. Вони утворюються з папул, які зливаються між собою, і покриваються блідо-сірою або жовтою кіркою, яка схожа на застиглий парафін і лущиться. Бляшки найчастіше з'являються на ліктях, колінах, шкірі голови та на нижній частині спини.

Краплевидний псоріаз — висип виглядає як дрібні точкові пошкодження, зазвичай на тулубі та кінцівках. Краплевидний псоріаз часто вперше розвивається або загострюється після стрептококової інфекції.

Що викликає псоріаз?

Більшість клітин шкіри ростуть і оновлюються кожні 28-30 днів. У дитини з псоріазом клітини шкіри в ураженій області дозрівають кожні три-чотири дні. Підняті лускаті подразнення насправді є нарощуванням шарів шкіри. Ніхто точно не знає, чому організм вирішує створювати клітини шкіри так швидко, але експерти вважають, що така зміна викликана імунною системою. Існує і генетичний фактор — близько третини людей з псоріазом мають, принаймні, одного члена сім'ї з цим захворюванням.

Псоріаз або екзема?

Псоріаз зазвичай виглядає гірше, ніж екзема — він більш червоний та лускатий, в той час, як екзема зазвичай рожева і менш луската, хоча і більш груба за текстурою. Лікар вашої дитини допоможе вам розібратися з правильним діагнозом.

Раніше "Коментарі" писали про 5 речей, які не можна робити, якщо у вас жирна шкіра.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: https://www.parents.com/

Новини