Рубрики
МЕНЮ
Седлецкая Татьяна
Фото: xiaomi.ua
- Добре вимийте руки з милом, перш ніж обробляти рану дитини.
- Якщо рана кровоточить, надайте прямий тиск на рану чистою пов'язкою або рушником, поки кровотеча не припиниться. Підніміть рану над рівнем серця вашої дитини, якщо це можливо (наприклад, покладіть її руку або ногу на подушку).
- Якщо кровотеча не припиняється через 10 хвилин прямого тиску, прямуйте до відділення невідкладної допомоги.
- Після зупинки кровотечі перевірте рану на наявність скла, бруду та інших сторонніх речовин. Якщо ви щось бачите, спробуйте промити холодною проточною водою. Якщо це не спрацює, використовуйте пінцет, щоб обережно вийняти уламки.
- Якщо щось глибоко застрягло в шкірі, не видаляйте самостійно — це може викликати сильну кровотечу. Замість цього відвезіть свою дитину у відділення невідкладної допомоги.
- Акуратно промийте рану водою з милом і ретельно витріть насухо.
- Після миття накрийте місце порізу звичайної клейкою пов'язкою або іншою стерильною пов'язкою. Не використовуйте спирт, пероксид водню або йод — це може не тільки завдати болю, але також може сповільнити загоєння.
- Ви також можете застосовувати мазь — антибактеріальна мазь знижує ризик зараження і допомагає зберегти рану вологою, що захистить від прилипання до пластиру або бинтової пов'язки.
Новини