Рубрики
МЕНЮ
Ольга Чародий
Продукт бджільництва по праву славиться своїми чудовими косметологічними властивостями. У домашніх цілях краще використовувати білий парафін, який абсолютно не викликає алергії і роздратування шкіри.
Парафін (фото з відкритих джерел)
Косметологи попереджають, що засіб не можна використовувати повторно через його накопичувального ефекту. Перш ніж використовувати парафін в якості основи для маски, його потрібно підігріти до 75 — 80С в сухому посуді. Важливо: в парафіні не повинно бути ні грама води, щоб він не викликав опіків.
Маски на основі парафіну використовуються для омолодження шкіри обличчя, зменшення проявів шрамів і рубців, зняття запалення і набряклості шкіри. Для посилення ефекту в маски рекомендується додавати ефірні масла: лаванди, розмарину, іланг-ілангу.
Нагадаємо, в Україні вже кілька місяців функціонує онлайн-платформа "Медова біржа", на якій бджолярі можуть розміщувати свій мед на продаж. Незабаром у них з'явиться можливість експортувати власну продукцію в Європу — онлайн-платформа почне працювати в ЄС вже в наступному році. Про це пише AgroPortal. Сьогодні на "Медової біржі" розміщено 224 активних лота — приблизно 540 тонн меду. Великою перевагою даного майданчика є те, що торгувати на ній можуть не тільки великі бізнесмени, а й представники малого бізнесу: бджолярі-любителі з невеликих містечок і селищ . Як стало відомо, розробники онлайн-платформи незабаром планують суттєво розширитися — вийти на європейський ринок.
За словами директора "Медової біржі" Олександра Дуглера, трапиться це вже на початку наступного року. Про це він повідомив, виступаючи на форумі "Україна медова і світ".
Новини