logo_ukra

Coinspot 04.03.2021

BTC/USD

49533.43

ETH/USD

1558.03

LTC/USD

187.30

НБУ 04.03.2021

USD/UAH

28.00

EUR/UAH

33.80

RUB/UAH

0.40

comment

Рубрики

comment

МЕНЮ

Головна Новини Здоров'я наше тіло Найпоширеніші травми під час ожеледиці
commentss НОВИНИ Всі новини

Найпоширеніші травми під час ожеледиці

Основні причини зимового травматизму - неуважність до зовнішніх умов міського середовища і невміння падати

16 січня 2021, 03:55

З приходом справжньої зими в січні, почастішали травми від ожеледиці на тротуарах і дорозі. Найчастіше до медиків звертаються з травмою коліна, адже саме на коліна людина приземляється при падінні. Небезпека полягає в тому, що люди часто приймають внутрішньосуглобні переломи за забій, і не звертаються за допомогою вчасно. Також, серед травм:

Найпоширеніші травми під час ожеледиці

Ожеледиця (фото з відкритого джерела)

- Переломи кісток рук і ніг. Найбільше страждають променева кістка або малогомілкова.

- Струс мозку. Найчастіше його отримують, послизнувшись і впавши на спину. Щоб цього уникнути, необхідно під час падіння максимально притиснути голову до грудей, щоб не вдаритися потилицею. Якщо при ударі була втрата свідомості, то ймовірність струсу мозку досить висока.

- Розрив зв'язок гомілкостопу. Він відбувається тоді, коли людина підвернула ногу. У деяких випадках відбувається повний розрив зв'язок, що призводить до втрати мобільності на тривалий період.

Нагадаємо, в Україні настав небезпечний період, коли можна отримати травми, просто вийшовши на вулицю, через ожеледицю. У Міністерстві юстиції розповіли, яку компенсацію і як можна отримати, якщо ви травмувалися на вулиці під час ожеледі. Так, ст. 1195 Цивільного кодексу України визначає: фізична або юридична особа, яка завдала шкоди каліцтвом або іншим ушкодженням здоров'я фізичній особі, зобов'язана відшкодувати потерпілому заробіток (дохід), втрачений ним внаслідок втрати чи зменшення професійної, або загальної працездатності, а також відшкодувати додаткові витрати, (санаторно-курортне лікування, придбання ліків, протезування і т.д.). Якщо потерпілий у момент інциденту не працював, то розмір відшкодування визначається виходячи з розміру мінімальної заробітної плати.


Читайте Коментарі в Google News

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Джерело: gkib.by
comments

Обговорення

comments.ua
comments.ua
comments.ua

Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!