Рубрики
МЕНЮ
Кириєнко Анна
Лікарі та психологи, які слідкували за зміною поведінки та здоров'я людей з малорухливим способом життя розповіли про результати досліджень. Виявилося, що постійна сидяча робота провокує втому, поганий настрій та забудькуватість.
Сидячий спосіб життя - негативні наслідки. Фото: aktsport.ru
Спортивний психолог Еймі Лейтон з Колумбійського університету порадила як уникнути негативних наслідків та зберегти свої фізичні та психічні ресурси. Вона знайшла способи як вплинути на наслідки сидячого образу життя, якщо неможливо позбутися головної причини.
Аби уникнути астенію (хронічну втому), потрібно тричі на тиждень займатися спортивною діяльністю, яка вам подобається. Аби нормально себе почувати, достатньо приділяти всього двадцять хвилин за раз цій справі.
Аби подолати забудькуватість та провали в пам'яті, які спричиняє малорухливість, варто навантажувати й мозок. Окрім цього потрібно не забувати про прогулянки на свіжому повітрі. Ще краще, якщо ви бігатимете.
Якщо у вас сидяча робота, робіть частіші перерви.
Еймі Лейтон також заявляє, що поганий настрій лікується позитивними емоціями, живим спілкуванням, а також улюбленим рухливим хобі.
Нагадуємо, що раніше повідомлялося, чому не можна класти телефон під подушку під час сну.
У багатьох людей є така звичка: класти телефон під подушку, щоб він завжди був під рукою. Але глава ІІТ Станіслав Косарєв заявив, що цього робити не потрібно, оскільки це може негативно позначитися на здоров'ї. Про вплив телефону на організм, читайте у нашому матеріалі.
Також, сайт "Коментарі" розповідає, що Євген Комаровський вважає найбільшою проблемою сучасності.
Новини