Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Здоров'я мозку є важливим складником загального стану здоров'я людини. Мозок забезпечує здатність спілкуватися та приймати рішення. Є певні звички, які покращуватимуть когнітивне здоров'я. Як повідомляє портал "Коментарі", про це пише сайт Eating well.
Поліпшення здоров'я мозку.. Фото з відкритих джерел
Нейрохірург Шері Деван розповів, що одним із щоденних ритуалів здоров'я, який він щодня практикує, є 10-15-хвилинна ранкова медитація. Дослідження показали, що медитація допомагає зміцнити префронтальну кору мозку, яка бере участь у обробці, прийнятті рішень та плануванні.
Ділянка мозку допомагає виконувати активну діяльність високого рівня, і навіть виконувати щоденні завдання. Залишатися зосередженим та бадьорим щоденною практикою так само важливо, як і збалансоване харчування.
Нейробіолог Юко Хара розповіла, що зелений чай містить кілька сполук, які можуть мати корисні властивості для мозку, такі як кофеїн, L-теанін та катехіни.
Вони можуть допомогти з різними аспектами когнітивних функцій, такими як настрій, пам'ять та увага, а також можуть запобігти деменції.
Експерти радять їсти багато фруктів щодня, особливо темних ягід, таких як чорниця та ожина. Вони містять сполуки, звані антоціанами, які мають антиоксидантні, протизапальні та захищаючі мозок властивості.
Додайте ягоди в смузі, використовуйте як начинку для йогурту або з'їжте жменю як перекус.
Листова зелень, наприклад, шпинат, капуста та салат, наповнена поживними речовинами, пов'язаними з покращенням здоров'я мозку. Вони також допомагають знизити ризик деменції.
Також зверніть увагу на розклад сну. 7-8 годин сну щоночі пов'язано з оптимальною когнітивною функцією. Сон дуже важливий для зміцнення пам'яті. Також під час сну токсичні сполуки вимиваються із мозку. До того ж варто вставати і лягати спати щодня в один і той самий час.
Читайте також на порталі "Коментарі" — цей відомий чай потрібно пити щодня, щоб жити довше.
Новини