Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Вважається, що систематичні фізичні навантаження зміцнюють наше тіло, але є такі вправи, які можуть спричинити защемлення нерва, біль та дискомфорт. Причина цього найчастіше полягає у неправильній техніці, занадто великому навантаженні чи різких рухах.
Защемлення нерва. Фото з відкритих джерел
Масажист Рашад Латуш розповів, що найпоширеніші симптоми защемлення нерва характеризуються гострим болем, що "стріляє". Також людина може відчувати м'язову слабкість, рефлекторну слабкість або можливу зміну відчуттів, наприклад, оніміння.
Защемлення нерва виникає, коли оточуючі тканини, такі як м'язи, кістки або сухожилля, дуже сильно тиснуть на нерв. Цей тиск впливає здатність нерва повноцінно виконувати свою роль. Через війну з'являються хворобливі симптоми.
Мало хто знає, що є досить поширені вправи, пов'язані із защемленням нерва. Це можуть бути рухи над головою, такі як присідання або жим над головою та станова тяга.
Це не дивно, враховуючи, що защемлення нервів найчастіше виникає в області шиї, попереку та зап'ястя. Але затискання нерва може виникнути й у будь-якому іншому місці.
Лікування защемлення нерва може бути різним для кожної людини. Деяким може знадобитися лише відпочинок, тоді як іншим є певні процедури.
Найкращою профілактикою є підтримка здорового балансу між роботою та особистим життям. Також варто періодично виконувати розтяжки.
Оскільки багато людей проводять годинник сидячи за столами, тому важливо проводити час у русі, їздити велосипедом чи тренуватися.
Читайте також на порталі "Коментарі" — одразу забудете про біль у спині: три найкращі вправи.
Новини