Рубрики
МЕНЮ
Ольга Чародий
Куряче м'ясо універсальне і відносно недорого, його корисно включати до збалансованого та здорового раціону кожної людини. Але що буде, якщо додати курку до щоденного харчування? Тренери з фітнесу вихваляють м'ясо курки прямо до небес. Курячі грудки, за їхніми словами, – просто їжа богів. Але невже воно справді таке корисне? Про це пише namnamra.
Дієта (фото з відкритих джерел)
Курка містить цілу групу вітамінів та мінералів, включаючи цинк, магній, фосфор, марганець, кальцій, калій. Скільки курятини можна їсти на тиждень? М'ясо курки містить багато якісного білка, але їсти його щодня дієтологи не радять. Достатньо 2-3 рази на тиждень. За словами фахівців, організму потрібна різноманітна їжа. Якщо раціон стає монотонним, це може призвести до харчових розладів.
Найбільше білків та корисних властивостей залишається у вареній курці. Однак можна її запікати, готувати на парі або у мультиварці. Від смаженого курячого м'яса дієтологи радять відмовитися. При такому способі приготування продукт має високий вміст додаткового жиру.
Нагадаємо, нормальне, збалансоване харчування — це гарантія того, що вам не хочеться втамовувати голод за рахунок невеликих перекусів, тим самим поповнюючи організм "порожніми" калоріями, які обов'язково позначаться на додаванні вашої ваги. Як інформує видання "Коментарі", про це в інтерв'ю порталу "Обозреватель" розповіла зірковий дієтолог Наталія Самойленко. Для багатьох офісних працівників цілком звична ситуація, коли в час хочеться трохи перекусити, коли до обіду ще далеко, а вже наздоганяє голод. Ось тільки користі від таких перекусів для організму не дуже багато, особливо якщо людина намагається схуднути і не додавати в зайвій вазі. У цьому впевнена Наталія Самойленко. Дієтолог радить усім, хто на роботі не може утриматися від постійних перекушування – почати нормально харчуватися. Повноцінний сніданок, повноцінний обід та вечеря – ось запорука того, що вам вдасться уникнути непотрібних перекусів.
Новини