Головна Новини Здоров'я дієта і харчування Чи доживають до старого Нового року обіцянки, які були дані в новорічну ніч: несподіваний висновок дослідників
commentss НОВИНИ Всі новини

Чи доживають до старого Нового року обіцянки, які були дані в новорічну ніч: несподіваний висновок дослідників

Ставте правильні та досяжні цілі, радять вчені – тоді ваші плани будуть довговічнішими.

13 січня 2025, 19:55
Поділіться публікацією:

Для українців 13 січня свято – Старий Новий рік – не втратило актуальності, незважаючи на календарні реформи. Є хороша новина: дані собі в ніч на 1 січня обіцянки теж поки що не втратили актуальності. Однак, треба попрацювати над собою, якщо ви хочете, щоб вони втілилися в реальність, передає портал "Коментарі" з посиланням на Mirror.

Чи доживають до старого Нового року обіцянки, які були дані в новорічну ніч: несподіваний висновок дослідників

13 січня свято – Старий Новий рік. Фото: nta.ua

Таблоїд зазначає з посиланням на дослідження , щоб більшість людей відмовляються від новорічних обіцянок через 17-18 днів. Тобто, 13 січня цього ще не сталося, але обіти ось-ось забудуться, якщо не перевести їх у практичну площину – а цього якраз більшість населення планети не робить.

За словами вчених, обіцянки собі випаровуються через надто загальні цілі, які поставив собі чоловік. Крім того, важливо не намагатися змінити все й одразу, а почати з якоїсь однієї звички. Щоб щось змінити у своєму житті, дослідники радять бути конкретнішими та ставити цілі грамотно, з дедлайнами. Наприклад, не "схуднути", а "скинути два кілограми до квітня".

Експерти кажуть, що дедлайн ефективний підхід не обмежується. Слід спробувати зробити своє рішення таким, щоб воно відповідало критеріям SMART – Конкретним, Вимірним, Досяжним, Релевантним та Обмеженим за часом. Наприклад, замість того, щоб прагнути "стати краще", ви повинні сказати, які вправи ви виконуватимете, коли, де і як довго. Якщо ви обіцяли собі "здорове харчування", то теж перейдіть до конкретики: виділіть тиждень для меню без м'яса або споживайте менше цукру, відмовившись від печива та солодких закусок за вечерею.

Mirror зазначає, що багато хто з нас може "трохи переїдати" у свята. А після закінчення святкового періоду (в Україні він традиційно закінчується 13 січня) люди прагнуть більше займатися спортом і бути дисциплінованішими. Але, резюмує видання, потрібно ставити досяжні цілі.

Як повідомляв портал "Коментарі", у 2025 році в Україні з'явилося нове свято .







Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини