Рубрики
МЕНЮ
Кравцев Сергей
Експерти назвали найзабрудненіші місця у спортзалі, які буквально "кишать" бактеріями і можуть становити небезпеку для здоров'я.
Спортзал. Фото з відкритих джерел
Дослідник охорони здоров'я та безпеки Кейтлін Хофф розповів, що килимки часто ігноруються під час прибирання, і ними користуються багато різних людей.
Тренажерний килимок може бути одним із найбільш заповнених мікробами елементів обладнання у тренажерному залі через матеріал. Килимки сильно просочуються потім різних людей і містить багато бактерій.
Відомо, що піт може містити бактерії, зокрема Staphylococcus aureus. Приблизно кожна третя людина має стафілокок у своїх системах організму. Він зазвичай не є загрозливою проблемою, якщо він не контактує із пошкодженою шкірою.
Часте очищення килимка засобами може не позбавитися всіх поглинених мікробів.
Якщо після тренування ви плануєте прийняти душ, то варто брати з собою капці, адже на душовій підлозі повзають мікроби. Тепле вологе середовище створює ідеальне місце для зростання бактерій.
Варто завжди носити захисне взуття та рушник, якщо відвідуєте парну або сауну. Крім того, будьте обережні, торкаючись частин душу руками.
Раковини у тренажерних залах насправді є найшкідливішими місцями у всьому спортзалі. Ручки змішувачів є розсадником бактерій, грибків та вірусів.
57% мікробів, розташованих на крані раковини спортзалу, містять грамнегативні бактерії, які шкідливі для людини. Ці мікроби можуть викликати такі захворювання, як пневмонія та менінгіт.
Намагайтеся не використовувати раковини і натомість візьміть із собою антибактеріальний гель для рук. Це знижує ризик контакту з елементами раковини, а також рятує руки від шкідливих бактерій.
Також різні мікроби є на всіх тренажерах, адже обладнання не завжди миють. Наступного разу, коли ви захочете використовувати обтяження або будь-який кардіотренажер, протріть його до і після. Таким чином ви гарантуєте собі безпечне тренування.
Насторожено потрібно поставитися до спортивних сумок. У темних, теплих та вологих місцях можуть зростати як грибкові, так і бактеріальні мікроби. Сверблячка ніг і тіла може виникнути через неправильне поводження з одягом та взуттям у спортивній сумці.
Краще взяти з собою запасний мішок для брудного одягу після тренування, а коли прийдете додому, чим швидше випрати його. Також слід змінити шкарпетки та провітрити взуття після тренування.
Читайте також на порталі "Коментарі" – не забувайте про це на доріжці у спортзалі, якщо не хочете зайвих проблем.
Новини