Головна Новини Здоров'я наше тіло Цей квітковий чай стане надзвичайно корисним для нашого серця та шкіри
commentss НОВИНИ Всі новини

Цей квітковий чай стане надзвичайно корисним для нашого серця та шкіри

Дослідження підтвердили, що чай із червоної конюшини ефективно зменшує концентрацію "поганого" холестерину (ЛПНЩ) в організмі

1 липня 2025, 00:05
Поділіться публікацією:

Більшість українців люблять насолоджуватися чаєм, і це не дивно — адже чай не лише смачний, а й може приносити користь здоров’ю. Якщо ви хочете поєднати приємне з корисним, зверніть увагу на один особливий квітковий чай, який має численні переваги для серця і судин.

Цей квітковий чай стане надзвичайно корисним для нашого серця та шкіри

Фото: з відкритих джерел

Йдеться про чай із червоної конюшини — напій, що готується з листя та квітів цієї рослини. Червона конюшина багата на ізофлавони — природні сполуки, схожі на жіночі гормони естрогени. Окрім них, у складі є важливі вітаміни, такі як вітамін С, а також мінерали: калій, кальцій, магній та фосфор, які підтримують роботу організму.

Медики наголошують, що цей чай має сильні протизапальні властивості. Він містить поживні речовини, які стимулюють імунітет і сприяють поліпшенню стану шкіри при різних захворюваннях — псоріазі, екземі, та інших подразненнях. Завдяки ізофлавонам чай допомагає зміцнити кісткову тканину, що особливо важливо для профілактики і лікування остеопорозу.

Наукові дослідження підтверджують: регулярне вживання чаю з червоної конюшини сприяє зниженню рівня "поганого" холестерину (ЛПНЩ) в організмі. Це важливо, оскільки високий рівень ЛПНЩ пов’язують з ризиком розвитку атеросклерозу, інсульту, інфаркту та інших серцево-судинних захворювань.

Крім того, цей чай має властивості, що розріджують кров, що допомагає знизити навантаження на серце і зменшити ймовірність утворення тромбів. Тому його регулярне вживання може бути корисним для підтримки здоров’я серцево-судинної системи.

Як вже писали "Коментарі", окремі тварини дотримуються дієти. Вони споживають тільки певний вид їжі, розповів еволюційний біолог із Ратгерського університету Скотт Треверс.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Новини