Міф і реальність: все, що потрібно знати про фітнес

Як правильно тренуватися?

У гонитві за ідеальним тілом дівчата виснажують себе важкими тренуваннями в спортзалі, сподіваючись на швидкий і ефективний результат. Як отримати максимальну користь від занять фітнесом, розповідає дієтолог Тетяна Дік. Про це пише видання newsyou.info.

Міф:

Займаючись в тренажерному залі, жир можна "перегнати" в м'язи. А якщо кинути тренування, то м'язи знову перетворяться на жир.

Насправді:

Жир і м'язи - це абсолютно різні тканини. І слід пам'ятати, що одну тканину ніяк не можна перетворити в іншу. У разі, якщо фізичних навантажень у вас немає, то відсоток жиру в тілі збільшується, а відсоток м'язів, навпаки, зменшується.

Міф:

Велика кількість силових тренувань може перетворити жіночу фігуру в чоловічу.

Насправді:

Жіночий гормональний фон значно відрізняється від чоловічого, тому накачатися до чоловічих розмірів буде досить нелегко. Навпаки, завдяки силовим тренуванням, можна отримати підтягнуте і спортивне тіло.

Міф:

Чим більше кардіо - тим краще.

Насправді:

Кардіо протягом тривалого часу підвищує вироблення кортизолу (гормон стресу). Це загрожує підвищеним апетитом після тренування і набряканням.

Міф:

Перш ніж почати тренуватися, потрібно скинути зайву вагу.

Насправді:

Краще поєднати приємне з корисним. Продуктивні тренування підвищать витрати калорій, і потроху м'язи почнуть приходити в тонус. Прибрати зайву вагу за допомогою тренувань можна правильно і якісно.

Раніше видання "Коментарі" повідомляло про 6 важливих гормонів для молодості та жіночої краси.