Дві найпоширеніші причини болю в спині, але є способи їх уникнути

Занадто велика вага може стати головною причиною болю у спині

Напевно, кожен стикався з болем у спині, адже ця проблема є поширеною і може виникати через надмірну вагу тіла та малорухливий спосіб життя. Медики назвали способи, які допоможуть швидко полегшити стан та зняти біль. Як повідомляє портал "Коментарі", про це повідомляє сайт "Best life online".

Схуднення особливо важливе, якщо у вас надмірна вага або ожиріння для міцної спини без болю. Підтримка здорової ваги або втрата може допомогти полегшити або запобігти проблемам зі спиною, а також зменшити навантаження на суглоби.

Лікар медичних наук Рікі Сінгх розповів, що надмірна вага призводить до того, що м'язам доведеться працювати більше, щоб виконувати повсякденні завдання. Втрачаючи вагу, ви зменшуєте навантаження на спину.

Занадто велика вага може вплинути на вигин хребта. Зайва вага створює навантаження на спину. Спина може втратити свою належну опору та згодом розвинути неприродне викривлення хребта.

Поживна дієта важлива для підтримки здорової ваги та запобігання запаленням. Важливо пам'ятати, що найважливішим компонентом здоров'я хребта є профілактика, яка починається з належного ставлення до нашого тіла.

Візьміть за правило регулярні заняття спортом. Фізична активність також допомагає впоратися з болем у спині. Спорт може бути вашим найкращим вибором для запобігання та лікування хронічного болю в попереку.

"Прогуляйтеся або зробіть легку пробіжку. Високоінтенсивні інтервальні тренування зараз дуже модні, і це, безперечно, має певну користь. Але якщо це вам не подобається, просто знайдіть заняття, яке вам подобається, щоб підтримувати рух", - зазначив медик.

Важливо, через нестачу руху не тільки атрофуються м'язи та виникають болі в спині: гіподинамія провокує головний біль, проблеми зі сном, нервозність, швидку стомлюваність та ожиріння.

Сидяча чи стояча робота часто є частою причиною проблем зі спиною у сучасних людей. У такому разі страждають усі три основні відділи хребта: шийний відділ згинається, голова втягується у плечі; грудна клітка сильно прогинається назад; правильний поперековий прогин (фізіологічний лордоз) зникає – хребет у ділянці нирок закруглюється назовні.

Читайте також на порталі "Коментарі" - ці продукти категорично заборонено вживати при проблемах із зубами.