Ніяких дієт і переїдання: як змінити своє ставлення до їжі

Неправильні харчові звички - це поширена проблема

Змінити своє ставлення до їжі досить просто, якщо знати про декілька маленьких секретів. Фітнес-тренер Юлія Богдан розповіла, як можна швидко і легко це зробити, щоб наш організм отримував максимум користі.

"Ми думаємо про їжу, боїмося її, наповнюємо їжею весь свій вільний час і одночасно боремося з нею і хочемо строгих обмежень. Мені здається, все набагато простіше", - сказала фахівець.

Повноцінне харчування

80 відсотків всього раціону має становити здорова їжа. Також в меню повинно бути багато фруктів і овочів, а ще важливо пам'ятати про правильний баланс жирів, білків і вуглеводів.

Не заїдати стрес

Більшість з нас люблять побалувати себе чимось смачненьким, коли щось пішло не так. Або, наприклад, просто настрій поганий. Однак так робити вкрай небажано, краще направити свою енергію в абсолютно інше русло. Наприклад, зайнятися йогою.

Не карати себе за бажання

Картати себе за з'їдений шматок піци - це погана ідея. Тому що в подальшому це може призвести до ще більших зривів в харчуванні.

Прогулянки на свіжому повітрі і хобі

Піші прогулянки і улюблене заняття допоможуть вам краще себе почувати і не витрачати час на марні перекуси. Коли людина сконцентрована на чомусь - вона менше думає про їжу.

Як повідомляло видання "Коментарі", фрукт, який уповільнює процес старіння. Уповільнити процес старіння допоможе гранатовий сік, адже він не тільки смачний, але ще і корисний. В тому числі, він може знизити ризик розвитку захворювань серця і онкологічних хвороб. Таку заяву зробили експерти з наукової лабораторії Amazentis and the Laboratory of Integrative Systems Physiology.