Дзвін у вухах сигналізує про брак вітамінів

Постійний шум у вухах може говорити про збій роботи цих систем через брак вітаміну

Відчуття дзвону у вухах, або, по-науковому, тиннитус - може свідчити про брак в організмі вітаміну B12, відповідального за синтез речовини мієлін, без якого нервові закінчення гірше проводять сигнал. Також B12 необхідний для виробництва ДНК і червоних кров'яних тілець.

Про це говорять результати дослідження, проведеного в американському Національному інституті здоров'я. Симптом дзвону у вухах повністю або майже зник в групі пацієнтів, які півтора місяця проходили курс лікування і брали терапевтичні дози вітаміну. "В результаті піддослідні розповіли про поліпшення самопочуття.

Крім зникнення або зменшення тиннитус, пацієнти також відзначали приплив енергії і значне поліпшення пам'яті і настрою "- йдеться в протоколі дослідження.

Нагадаємо, л юди звикли, що коли мова заходить про корисні для організму речовини, то справжньою класикою є вітамін С. Втім, мало хто знає, що у великих дозах він може завдати значної шкоди. Як же в час коронавирусной пандемії не "переборщити" з вітаміном C, пише Times of India. Коронавірус змусив багатьох осіб піти в аптеку, щоб придбати щось для підтримки власного організму і імунітету. Різноманітні корисні добавки, цинк, магній, десятки вітамінів з усім набором літер алфавіту ... І серед них - самий звичний - вітамін С. Згідно з науковими дослідженнями, рекомендований до вживання кількість вітаміну С на добу становить 65-90 мг. Можна вдатися до легким порівнянням: в одному апельсині міститься близько 51 мг вітаміну. Тож якщо ви щодня з’їдатимете два апельсини, цього буде достатньо, аби поповнити запас вітаміну С в організмі. Однак не варто закупатися цитрусовими без меж — ризикуєте схопити алергічну реакцію.